درباره سروشت:
سروشت، فروشگاه ارگانیک محصولات شهرستان سردشت می باشد که با هدف معرفی و فروش محصولات ارگانیک راه اندازی شده است. با توجه به اینکه سهم بزرگی از بازار محصولات غیر ارگانیک است و مصرف کننده گان از کیفیت و نحوه تولید محصولات اطلاعی ندارند و حتی محصولاتی که بصورت طبیعی و ارگانیک نیز در بازار عرضه می شوند و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند کیفیت خوبی ندارند و باعث عدم اطمینان مصرف کننده گان از محصولات شده است. یکی از دلایل اصلی عدم دسترسی مصرف کننده با کشاورزان و زنبورداران است که در این میان واسطه ها نقش مخربی در این عدم اطمینان دارند.
نکته مهمی که در رابطه با محصولات ارگانیک سردشت می خواهم به آن اشاره کنم موقعیت جغرافیایی این شهرستان است که در نقطه صفر مرزی قرار دارد که امکان ارتباط کشاورزان و مصرف کننده گان وجود ندارد. برای نمونه خریداران عمده عسل از خرید محصولات درجه ۱ زنبورداران امتناع می کنند و محصولات درجه ۲ را با قیمت بسیار پایین خریداری میکنند و آن را به عنوان محصول درجه ۱ با قیمت بالاتر به شهرهای بزرگ صادر می کنند و عملاً محصول با کیفیت اصلی به دست مصرف کننده نمی رسد!
حال با توجه به ظرفیت بسیار و خدادادی سردشت که محصولات بی نظیری تولید می شوند و با توجه به عدم شناخت و عدم دسترسی هموطنان عزیز به این محصولات با کیفیت تلاش کرده ایم تا وب سایت سروشت را که مرجعی معتبر جهت معرفی و فروش محصولات طبیعی است راه اندازی نماییم.
هدف اصلی فروشگاه سروشت ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده است تا خریدار اطمینان حاصل کند محصولی با کیفیت خریداری می کند و از خرید خود رضایت مطلوبی داشته باشد و این رضایت از مهمترین و کلیدی ترین اهداف فروشگاه سروشت است.

ارزش های فروشگاه سروشت
• رضایت مشتری مهمترین دارائی ماست
• معرفی و فروش محصولت ارگانیک از رسالت های ماست
• ما به کیفیت محصولات سروشت متعهد هستیم
• از پیشنهادات و انتقاد ها در راستای خدمات بهتر استقبال میکنیم